GameStar - uruchamiamy nową wersję serwisu

Redakcja GameStar z radością prezentuje Wam wersję beta nowego serwisu. Zmiany nie dotknęły jednak tylko samego wyglądu, ale także mechaniki i funkcjonalności.

Dzięki wytężonej pracy naszych grafików stworzyliśmy layout bardziej nowoczesny, intuicyjny i przyjazny dla naszych Czytelników. Jednocześnie zachowaliśmy tradycyjną szatę graficzną utrzymaną w niebieskiej tonacji.

By móc skorzystać z wersji beta nowego serwisu wystarczy jedynie wejść na stronę www.gamestar.pl/beta. Po prawej stronie pojawi się opcja dodawania komentarzy - zachęcamy do wyrażania swoich opinii na temat nowej wersji serwisu. Poniżej będziecie także mogli wyłączyć betę i przejść do standardowego widoku.

Zobacz również:

  • Astronauta zabierze Cię w podróż po stacji kosmicznej

Zapraszamy wszystkich do naszej sekcji aktualnych wiadomości, w których codziennie informujemy Was o najświeższych doniesieniach ze świata gier. Warto także zajrzeć do działów zapowiedzi oraz recenzji, w których na bieżąco prezentujemy i oceniamy najnowsze hity.

Gratką dla miłośników elektronicznej rozrywki z pewnością okażą się również flashowe gry online, galerie prezentujące nowe produkcje oraz pojedynki, w których w niezwykle prosty sposób głosować możecie na swoich ulubionych bohaterów czy konkretne tytuły.

Warto także pamiętać o stale aktualizowanym, zupełnie darmowym dziale dowload, gdzie znajdziecie najnowsze dema, pełne wersje oraz filmowe zapowiedzi gier. Zachęcamy także do dyskusji na naszym forum.

Liczymy na Wasze opinie i z niecierpliwością czekamy na sugestie dotyczące kolejnych nowości jakie chcielibyście zobaczyć na łamach serwisu GameStar.

Poniżej prezentujemy kilka screenów z wersji beta nowej witryny:

GameStar - uruchamiamy nową wersję serwisu
GameStar - uruchamiamy nową wersję serwisu

GameStar - wygląd nowej galerii

GameStar - uruchamiamy nową wersję serwisu

Darmowy i stale aktualizowany dział download