GameStar za darmo!

Zapraszamy do pobrania cyfrowej, darmowej edycji styczniowego numeru magazynu GameStar. Jest to pełne wydanie miesięcznika (148 stron), który do tej pory był dostępny wyłącznie w kioskach.

W najnowszym numerze GameStara znajdziecie jak zwykle zapowiedzi interesujących i oczekiwanych tytułów, wśród których na szczególną uwagę zasługuje tekst poświęcony grze Painkiler uzupełniony wideowywiadem z polskimi twórcami gry oraz zapowiedź Far Cry, którą również uzupełnia plik filmowy (wszystkie pliki multimedialne dostępne są w naszym serwisie FTP – przekierowanie do nich możliwe jest z poziomu cyfrowej edycji GameStara).

W najnowszym numerze nie zabrakło również testów dostępnych na naszym rynku gier. Spośród ponad dwudziestu z nich szczególnie polecamy artykuły poświęcone opartej na kultowym komiksie grze akcji - XIII, nowej odsłonie turowej strategii Warlords IV, fabularnym grom Dungeon Siege: Legends of Aranna i Star Wars: Knights of the Old Republic.

Ponadto w GameStarze wywiad z Timem Cainem (twórcą m.in. Fallouta i Temple of Elemental Evil), testy sprzętowe oraz wiele porad i trików do popularnych gier dostępnych na naszym rynku. Każdy z tytułów, który znajdziecie na okładce, po kliknięciu zaprowadzi was do stosownego artykułu czy pliku. Wszystkie tytuły artykułów w spisie treści są aktywne i również doprowadzą was do konkretnych artykułów.

Plik zawierający GameStara "waży" nieco ponad 9 MB i jest całkowicie za darmo dostępny z naszego serwera FTP. Życzymy miłej lektury!

Jeśli spodoba się wam cyfrowy numer GameStar, i będziecie chcieli przeczytać kolejny numer w wersji cyfrowej, wyślijcie SMS o treści IDGG pod numer 7037 *. Liczy się każdy głos!

* koszt SMS-a wynosi 0,50 zł + VAT

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/nowynumer


Zobacz również