Gameplay z Lollipop Chainsaw

Na PAX Prime zaprezentowano 5 minutowy, długo oczekiwany przez wszystkich graczy gameplay z naszą słodką blondynką w roli głównej. Czy te oczy mogą kłamać? Zombie też myślały (a to dobre... myślały), że nasza bohaterka to zwyczajna i niewinna uczennica.

Film pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Co prawda prócz rozcinania kolejnych, samych podchodzących pod piłę nieumarłych, dużo się nie dzieje. Ale przecież to właśnie na zwariowaną rozwałkę, w typowym japońskim stylu wszyscy liczymy. Tak więc nasza miłośniczka lizaków tnie, kopie i gryzie jeśli trzeba, a robi to z typowym dla siebie urokiem. Przyznaję, jak na razie jestem zachwycony.

Tym bardziej, że oficjalnie potwierdzono, iż zabójcza cheerleaderka zawita do Europy! Tak dobrze słyszeliście. Lollipop Chainsaw na starym kontynencie pojawi się w 2012 roku. Dokładna data premiery niestety nie jest na razie znana. Nie pozostaje nic innego jak umilić sobie czas materiałem.

Jeśli jednak poszukujecie czegoś w znacznie lepszej jakości cofnijcie się proszę do jednego z naszych poprzednich newsów. Warto.