Games with Gold dla Xboksa na listopad zapowiada się znakomicie. Pogramy w Battlefield 1

W ramach usługi Games with Gold dla posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360 przeznaczonej na listopad szykuje się prawdziwa petarda. Przez cały następny miesiąc użytkownicy Xboksa One mogą liczyć między innymi na przedostatnią część serii Battlefield, której akcja dzieje się w trakcie pierwszej wojny światowej.

Games with Gold

Subskrypcja usługi Games with Gold w listopadzie zaoferuje graczom najnowszej generacji konsol Microsoftu doskonałą grę Battlefield 1. Będzie można w nią grać na Xboksie One przez cały miesiąc (od 1 listopada do 30 listopada). Dodatkowo od 16 listopada do 15 grudnia abonenci usługi dostaną możliwość sprawdzenia futurystycznych wyścigów Race the Sun.

Oczywiście nie zapomniano o posiadaczach starszych urządzeń. Dla graczy, których podstawowym sprzętem nadal pozostaje leciwy już dziś Xbox 360 przewidziano dobrze znane produkcje: Assassin’s Creed (1 - 15 listopada) oraz Dante’s Inferno (16 - 30 listopada). Za sprawą wstecznej kompatybilności oba tytuły zadziałają również na Xboksie One.

Abonament Games with Gold kosztuje obecnie 29 zł miesięcznie. Możemy się też zdecydować na roczną subskrypcję za 249 zł.