'Gangland' w sklepach

Firma Cenega Poland poinformowała, że w dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całego kraju trafiła gra 'Gangland' – ciekawe połączenie strategii, gier akcji i RPG, która pozwoli nam wcielić się w przywódców sycylijskich rodzin mafijnych.

W trybie gry pojedynczej poznajemy pięciu wychowywanych w duchu sycylijskiej tradycji braci - Mario, Angelo, Romano, Sonniego i Chico. Trzech z nich w miarę dorastania zaczyna się jednak nudzić spokojnym życiem na śródziemnomorskiej wyspie, i pewnego dnia w bezsensownej walce zabijają najmłodszego brata - Chico. Uchodząc sycylijskiej sprawiedliwości, Romano, Angelo i Sonny wyruszają do USA, gdzie zamierzają założyć własne rodziny mafijne. W tym samym czasie głowa rodziny, dziadek braci, wściekły na zachowanie młodzików wysyła czwartego brata Mario, aby odnalazł uciekinierów i wymierzył im sprawiedliwość...

W trybie gry wieloosobowej gracze będą wspinać się po kolejnych szczeblach kariery mafijnej. Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi mafiozami i pokonanie gangsterów - główny cel to przejęcie kontroli nad fikcyjnym miastem Paradise City.

W grze 'Gangland' będziemy mieli do wykonania 26 misji w 26 różnych lokacjach Paradise City. Na każdej mapie miasto ożywiać będzie ponad 800 postaci jego mieszkańców, zajętych swoimi codziennymi sprawami. Do tworzenia swojej 'rodziny' gracz będzie mógł wykorzystać ponad 20 rodzajów postaci o różnych charakterystykach.

'Gangland' został wydany w kinowej, polskiej wersji językowej, z zaimplementowanymi wszystkimi opublikowanymi dotąd przez producenta patchami. Gra dostępna jest w cenie 119,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1781&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.mediamobsters.com


Zobacz również