Gangland w trakcie lokalizacji

Cenega Poland poinformowała, że rozpoczęły się już prace nad lokalizacją gry Gangland - mafijnej hybrydy, łączącej w sobie elementy symulacji RPG i gier RTS.

Gangland kontynuuje sycylijski wątek mafijny, znany z takich filmów jak Ojciec Chrzestny, Chłopcy z Ferajny czy Rodzina Soprano. Gracz wciela się w postać jednego z czterech włoskich braci - Mario, Angelo, Romano lub Sonniego. W trybie gry wieloosobowej gracze będą wspinać się po kolejnych szczeblach kariery mafijnej. Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi mafiozami i pokonanie gangsterów - główny cel to przejęcie kontroli nad fikcyjnym miastem Paradise City.

W trybie gry pojedynczej historia jest nieco bardziej skomplikowana... Poznajemy pięciu wychowywanych w duchu sycylijskiej tradycji braci - Mario, Angelo, Romano, Sonniego i Chico. Trzech z nich w miarę dorastania zaczyna się jednak nudzić spokojnym życiem na śródziemnomorskiej wyspie, i pewnego dnia w bezsensownej walce zabijają jednego ze swych braci – Chico. Uchodząc sycylijskiej sprawiedliwości Romano, Angelo i Sonny wyruszają do USA gdzie zamierzają założyć własne rodziny mafijne. W tym samym czasie głowa rodziny, dziadek braci, wściekły na zachowanie młodzików wysyła czwartego brata Mario, aby odnalazł uciekinierów i wymierzył im sprawiedliwość...

W grze Gangland będziemy mieli do wykonania 26 misji w 26 różnych lokacjach Paradise City. Podczas rozgrywki będzie nam towarzyszyć ponad 500 niegrywalnych postaci (tzw. npc), a na każdej mapie miasto ożywiać będzie ponad 800 postaci jego mieszkańców, zajętych swoimi codziennymi sprawami. Do tworzenia swojej rodziny gracz będzie mógł wykorzystać ponad 20 rodzajów postaci o różnych charakterystykach.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1781&sys=gry


Zobacz również