Gangland - wkrótce premiera

Cenega poinformowała, że testowanie polskiej wersji gry Gangland dobiega już końca. To unikalne połączenie strategii, gry RPG i akcji dostępne będzie w sklepach już niebawem. Jednocześnie Cenega informuje, że wersja gry wydana w naszym kraju zawierać będzie wszystkie udostępnione dotąd przez producenta patche.

W trybie gry pojedynczej poznajemy pięciu wychowywanych w duchu sycylijskiej tradycji braci - Mario, Angelo, Romano, Sonniego i Chico. Trzech z nich w miarę dorastania zaczyna się jednak nudzić spokojnym życiem na śródziemnomorskiej wyspie, i pewnego dnia w bezsensownej walce zabijają najmłodszego brata - Chico. Uchodząc sycylijskiej sprawiedliwości, Romano, Angelo i Sonny wyruszają do USA, gdzie zamierzają założyć własne rodziny mafijne. W tym samym czasie głowa rodziny, dziadek braci, wściekły na zachowanie młodzików wysyła czwartego brata Mario, aby odnalazł uciekinierów i wymierzył im sprawiedliwość...

W trybie gry wieloosobowej gracze będą wspinać się po kolejnych szczeblach kariery mafijnej. Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi mafiozami i pokonanie gangsterów - główny cel to przejęcie kontroli nad fikcyjnym miastem Paradise City.

W grze Gangland będziemy mieli do wykonania 26 misji w 26 różnych lokacjach Paradise City. Na każdej mapie miasto ożywiać będzie ponad 800 postaci jego mieszkańców, zajętych swoimi codziennymi sprawami. Do tworzenia swojej rodziny gracz będzie mógł wykorzystać ponad 20 rodzajów postaci o różnych charakterystykach.

Gangland w polskiej wersji językowej trafi do sklepów prawdopodobnie na początku maja – wydawca jednak nie precyzuje dokładnej daty. Gra będzie kosztować 119,00 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1781&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.mediamobsters.com


Zobacz również