Garmin świętuje Dzień Gwiezdnych Wojen. Zobacz nowe urządzenia

Z okazji "Dnia Gwiezdnych Wojen" Garmin przedstawił nowe monitory aktywności dla dzieci vívofit jr. 3.

vívofit jr. 3 (fot. Garmin)

Garmin zaprezentował dzisiaj dwa nowe warianty monitora aktywności dla dzieci vívofit jr. 3. W sprzedaży dostępne są opaski z motywami z Gwiezdnych Wojen - The Mandalorian oraz Grogu. Co więcej, urządzenia można połączyć z aplikacją, która zachęci dzieci do aktywności fizycznej.

Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w firmie Garmin powiedział:

vívofit jr. 3 jest hitem wśród naszych najmłodszych użytkowników. Dzieci z zapałem realizują swoje cele związane z aktywnością, aby zobaczyć, co wydarzy się dalej w przygodzie w aplikacji. Cieszymy się, że możemy podzielić się nowymi projektami i interaktywnymi historiami z kolejnym pokoleniem fanów Gwiezdnych Wojen.

Garmin świętuje Dzień Gwiezdnych Wojen. Zobacz nowe urządzenia

fot. Garmin

Aplikacja mobilna Skywalker Saga – A Star Wars Adventure pozwala dzieciom na poznanie emocjonujących przygód w świecie Gwiezdnych Wojen. Z dorosłym w roli pomocnika mogą przeżyć historie znane z kultowych filmów.

Zobacz również:

Dostępna jest także gra z kartami ćwiczeń, gdzie w roli trenera pojawia się Mandalorianin. Pozwala to wyrobić u dzieci nawyki aktywności oraz utrzymywać poprawną postawę podczas ćwiczeń. Po uzyskaniu dziennej liczby minut aktywności, odblokowany jest dodatkowy czas na grę w aplikacji.

Monitory aktywności vívofit jr. 3 z motywem z Gwiezdnych Wojen można aktualnie kupić na oficjalnej stronie Garmin.

Zobacz także: LEGO Star Wars – najlepsze zestawy klocków dla fanów Gwiezdnych wojen [TOP 10]