Gaz do dechy, albo śmierć! Narodziny pogromcy GTA?

Ubi Soft zdradza szczegóły dotyczące "187 Ride or Die" - spodziewanej w połowie roku nowej, wyścigowej gry akcji, w której gracze będą ścigać się i walczyć w środowisku miejskim.

Znana wcześniej pod tytułem "Notorious: Ride or Die", gra "187 Ride or Die" w wersji na konsole Xbox i PS2 trafi do rąk graczy 1 czerwca br. Edycje przeznaczone na komputery osobiste i konsolę GameCube trafią natomiast do sprzedaży 30 sierpnia. "187" to policyjny kod określający morderstwo.

"187 Ride or Die" jest połączeniem ulicznych wyścigów i dynamicznej strzelaniny. Fabuła gry pozwoli nam wcielić się w Bucka - czołowego członka gangu kontrolującego podziemie LA, pracującego dla człowieka o imieniu Dupree.

Opływający w luksusy, uwielbiający ryzyko i szybkie samochody Buck staje przed nie lada wyzwaniem - musi obronić swoje terytorium przed zakusami bezwzględnego gangu prowadzonego przez Corteza. W walce o panowanie na ulicach LA gracze będą mogli skorzystać z bogatego wyboru samochodów i rodzajów broni, wśród których nie zabraknie uwielbianej przez graczy dubeltówki, karabinów maszynowych, czy broni przeciwpancernej.

Głównym postaciom gry swoich podobizn i głosów użyczą młodzi aktorzy kina akcji - Larenz Tate (znany z filmów "Menace II Society" i "Ray"), Noel Gugliemi ("Dzień Próby", "Szybcy i Wściekli" oraz Guerilla Black. Akcji w grze będzie towarzyszyć hiphopowa ścieżka dźwiękowa nagrana specjalnie na potrzeby gry.


Zobacz również