Gdzie i za ile kupić zeszyty Ekipy

Lody ekipy odniosły niesamowity sukces. Friz oraz jego wspólnicy wchodzą na rynek z nowymi produktami. Sprawdź, gdzie i za ile można kupić zeszyty Ekipy.

fot. Witrualne Media

Lody Ekipy, które powstały we współpracy z firmą Koral odniosły niesamowity sukces. Media zwróciły swoje oczy jeszcze bardziej w stronę YouTuberów. Po tym wydarzeniu, Ekipa pod wodzą Karola "Friza' Wiśniewskiego wchodzi na rynek z kolejnym produktem. Tym razem chodzi o przybory szkolne, a konkretnie zeszyty, sygnowane logiem popularnych twórców internetowych.

W ostatnim czasie pojawiła się także informacja na temat napojów Ekipy. Spółka podpisała już umowę. Pierwsze zamówienia opiewa na kwotę 7 milionów złotych.

Zobacz również:

  • Biedronka - promocja na lody Ekipa XL z okazji zakończenia roku szkolnego!
  • Loki dołącza do Ekipy Fortnite

Zeszyty Ekipy - wzory i formaty

Według najnowszych informacji, do sprzedaży mają trafić trzy formaty zeszytów Ekipy:

  • Zeszyt A4
  • Zeszyt A5
  • Teczki rysunkowe A4

Zeszyty pojawią się w 12 wzorach, które będą mocno limitowane. Łącznie na rynek ma trafić około 7 milionów egzemplarzy.

Zeszyty Ekipy - gdzie kupić

Oficjalna lista punków, w których będzie można kupić zeszyty Ekipy nie została jeszcze ogłoszona. Produkcją oraz dystrybucją zajmie się firma Herlitz, której produkty można kupić m.in. w sklepach sieci Empik. Prawdopodobnie tutaj zostanie skierowana największa część dostaw. Na bieżąco będziemy informować o dostępności zeszytów Ekipy w konkretnych sieciach.

Jest szansa, że część nakładu pojawi się także w oficjalnym sklepie Ekipy na terenie największego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii.

Sprzedaż ma się rozpocząć na przełomie sierpnia i września.

W ostatnim czasie głośno jest na temat podróbek produktów sygnowanych logiem Ekipy. Bardzo możliwe, że podobnie będzie w przypadku zeszytów. Jedynym producentem oraz dystrybutorem jest firma Herlitz.

Zeszyty Ekipy - ile kosztują

Nie została podana jeszcze oficjalna cena, w jakiej będzie można kupić zeszyty Ekipy. Biorąc pod uwagę to, ile obecnie musimy zapłacić za artykuły szkolne firmy Herlitz, możemy podejrzewać, że cena będzie podobna. Przykładowo, zeszyt w formacie A5 (kratka, 60 kartek) z wzorem na okładce kosztuje około 3,70 zł.

Lody Ekipy były dostępne w podobnych cenach co pozostałe produkty firmy Koral. Zdarzały się oczywiście wyższe ceny, jednak były spowodowane indywidualnymi decyzjami sprzedawców.

Może się zdarzyć też tak, że produkty sygnowane logiem Ekipy będą dwa, trzy razy droższe niż pozostałe produkty. Wpływ na to może mieć stosunkowo niski nakład oraz wartość, jaką produkty będą miały dla kolekcjonerów.

O wszystkich informacjach związanych z ceną oraz dostępnością zeszytów Ekipy będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także: Pozycje obowiązkowe dla fanów Ekipy Friza i fenomen marki