Gdzie kończy się normalność?


Faktycznie, nie z tej ziemi

"Porwali mnie kosmici! Położyli mnie na stole operacyjnym i wykorzystywali seksualnie! To było cudowne przeżycie - ja chce jeszcze!". Fuj!

http://sucksex.com/Alien/

http://www.oj.com/thor.htm

"Wykształcone" i "oczytane"

Chyba jedną z najbardziej typowych fascynacji panów są biusty o wyjątkowych rozmiarach. Nic dziwnego - sama idea - być przygniecionym i przyduszonym przez "ponadwymiarowe" piersi wydaje się chyba dla większości mężczyzn dość pociągające. Kobiety - by sprawić swoim panom przyjemność lub też zarobić ogromne pieniądze (szczególnie w branży porno lub na ekranach kin w wizjach wykreowanych przez Hollywood) - potrafią pozwolić sobie na lekką przesadę. Wszystko z umiarem, drogie panie. Wypełnione silikonem biusty "sięgające kostek" to jednak nie to, co niektóre tygrysy lubią najbardziej.

http://www.sublimedirectory.com/tits/tits.htm

Stopka - ale nie redakcyjna

Panowie zazwyczaj zwracają uwagę na piersi, pośladki, uda, włosy, ale zdarzają się tacy, którym w głowie... tylko stopy. Muszę im przyznać rację - kobiece stopy to zdecydowanie erotyczna część ciała. Szczególnie przyznać trzeba, iż oblizywanie dużego palca kobiecej nogi jest wyjątkowo podniecające. Amatorom poniższych stron życzę długotrwałego obgryzania paznokci u nóg swoich wybranek.

http://www.genta-usa.com/index.html

http://www.webspawner.com/users/Toesnsoles/