Gdzie kończy się normalność?


Pępek świata

Inną, dla niektórych bardzo kojarzącą się z erotyką, częścią ciała jest pępek. Potwierdza to najnowsza moda sprawiająca, iż tego lata i w naszym kraju dziewczęta "bezwstydnie" odsłaniają tę część brzuszków. Byle tylko pępek nie był wykorzystywany w podobny sposób, jak w jednym z nieprzyzwoitych kawałów o blondynkach (zaczyna się on od: "A wiecie czemu blondynki mają poobijane pępki?").

http://www.geocities.com/SouthBeach/Sands/3556/index.html

http://ark.ship.edu/~md9033/

Podrap mnie, kochanie

Ja wiem, że obgryzanie paznokci jest rzeczą wielce nieelegancką, szczególnie dla damy. Ale niektórym paniom chyba nikt jeszcze nie powiedział, że jeśli się paznokci nie obgryza, nie oznacza to, że nie należy ich również obcinać...

http://www.word.com/habit/rox/

http://ntcweb.com/nailz.shtml

http://www.word.com/habit/rox/archive.html

Cztery oczy

Zawsze przechodzi mnie dreszcz na widok seksownej sekretarki w okularach (na szczęście, takową mamy już w redakcji). Jednak kiedy zdejmie ona okulary, to dopiero znaczy, że zaczyna się robić gorąco... Ej! Naczelny! Nie bij mnie, ja tylko żartuję!.

http://members.aol.com/limedip/girls/home.html

http://www.geocities.com/SouthBeach/Boardwalk/1638/

Uff, jak gorąco

Futra (te do noszenia) to jeszcze jeden atrybut kobiecości. I nic dziwnego, są miękkie, puszyste, delikatne w dotyku, ciepłe - toż to wszelkie cechy, jakich można spodziewać się po seksownej kobiecie. Oby tylko nie okazało się, że dla niektórych samo futro jest równie, a nawet bardziej podniecające, niż kobieta w nie ubrana.

http://www.ntcweb.com/main1.htm