Gdzie kończy się normalność?


Pani pali?

Palenie szkodzi. Faktem jest jednakowoż, iż kobieta z długim papierosem w dłoni może wydawać się sexy (jeszcze do tego bicz, czarna guma, no i przypalamy papieroskiem co delikatniejsze części ciała, aaaah!). My jednak paniom sugerujemy - dla zdrowia - aby zamiast papierosa, wziąć do ust marchewkę i seplenić: "Co jest, doktorku?". Króliczki także są bardzo seksowne.

http://www.verinet.com/~jejs/home.html

http://www.wp.com/51824/smoking/

Na sztywniaka

Gips? Kołnierze ortopedyczne? Metalowe urządzenia krępujące swobodę ruchów? Seksowne? Chyba lepiej, gdy inna część ciała jest sztywna i do tego zdecydowanie ani gips, ani protezy nie są potrzebne (no... zależy komu).

http://www.geocities.com/HotSprings/5365/index.html

http://www.lochnet.com/nbak/nbak.htm

http://www.codalan.cz/nonpub/CAST/

Marsz do ortodonty

"Mamo! Nie! Oni mi chcą kaganiec założyć!". - "Kochanie, to nie kaganiec, to tylko aparat ortodontyczny". I dalej wszystko byłoby cudownie (jak w bajkach), dopóki para uzbrojona w takowe urządzenie nie zechce cię pocałować. W takiej "bezwstydnej" sytuacji okazać się może, że do rozłączenia pary potrzebny będzie wyższej klasy specjalista...

http://www.smoe.org/braces/

http://infotrek.simplenet.com/bracearch.html

Misiu, daj pysiu

Taki zwrot jest bardzo miły, ale może nie traktujmy go zbyt dosłownie. Ja też w dzieciństwie lubiłem przytulać się do pluszowych zabawek, ale żeby robić z nimi coś więcej...?

http://www.dancris.com/~artax/

http://www2.hawaii.edu/~mivillan/plushies.html