Gdzie kończy się normalność?


Miłość z plastiku

Jeśli już ktoś musi koniecznie podziwiać sztuczne kobiety, to zdecydowanie lepiej do tego nadawać się będą takie fajne nadmuchiwane lalki, sprzedawane w sexshopach. Ale skoro ktoś woli twardy plastik, de gustibus non disputandum est (o gustach się nie dyskutuje).

http://www.pathcom.com/~bond/homepage.htm

http://diana.announce.com/~noidguy/gynoid.htm

Zrobili mnie w "balona"

Mogę zrozumieć wszystko, ale co może być erotycznego w balonach? Łatwo pękają przy pieszczotach, skrzypią przy co subtelniejszym dotyku, może ten kształt, choć lepsza jakaś porządna poduszka. No, ewentualnie jeden rodzaj balonu może się wydawać przynajmniej bliżej związany z seksem.

http://shell2.ba.best.com/~gordonb/bf/balloons.html

I gdzie jeszcze można zrobić dziurę?

Piercing to fascynacja, polegająca na przekłuwaniu własnego ciała i wsadzaniu w nie kolczyków. Znane są przypadki przebijania uszu, brwi, przegrody nosowej, pępka, za to nieco mniej znane: sutków, bardziej intymnych części ciała, a nawet języka! Czyżby wyrastało nam pokolenie fakirów XX wieku?.

http://BME.freeq.com/pierce/bme-pirc.html

http://www.extremus.com/index.html

http://waycool.on.ca/pier.htm

http://www.studiozee.com/

Byle się upaprać

Jedni twierdzą: "Mydłem! Dobijemy go mydłem!", innych fascynują przeróżne maziste substancje rozprowadzone po kształtnym ciele. Może być to coś na tyle apetycznego, jak ciasto czy czekolada (pomysł oblizywania dziewczyny utaplanej w czekoladzie jest chyba podniecający?), lub też na tyle niesmacznego, jak farba czy błoto. Bardziej wytrawni wielbiciele paprania powinni wybrać się na pokaz zapasów kobiet w błocie, a najlepiej wziąć w nich udział.

http://www.wamsat.com/chocmess/

http://www.wamsat.com/wwwet/

http://www.geocities.com/TelevisionCity/3759/

http://www.messyfun.com/

[ocenzurowano]

No cóż... Tego już cenzura redakcyjna - niestety - nie przepuściła. Ponieważ uznano, że to, co napisałem na "ocenzurowany" temat było "za mocne" (łącznie z samym tytułem), po prostu zapraszam czytelników do zajrzenia pod adresy...

http://www.wetset.net/wetset.html

http://www2.frontiernet.net/~patches/index.shtml

http://www.wetfun.demon.co.uk/

Poproszę o smoczka

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci, nie mówi się jednak tego o kobietach, a w pewnych przypadkach to prawda. W niektórych aż zbyt dosłowne. Żeby w wieku 20 i więcej lat nosić pieluszki, ssać smoczka i być wożony w wózku? A może to najłatwiejsze wyjście - po co ma się człowiek stresować dorosłością?

http://www.deadend.org/lai/

http://www.mygale.org/11/abc/engindex.html

Na pewno jest w Sieci jeszcze wiele miejsc równie dziwnych jak powyższe, jednak podejrzewam, że zaprezentowanie wszelkich dziwnych fascynacji wykracza poza nasze możliwości, a także zapewne wykroczyłoby poza dopuszczalną objętość numeru. Zachęcamy więc czytelników do surfowania w poszukiwaniu podobnych dziwów, a jeśli znajdziecie coś, co może zaszokować - wyślijcie e-maila pod adres autora tego artykułu - na pewno to doceni.