Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [02.01.2023]

W jaki sposób bezpiecznie kupić oryginalnego Windowsa 11? Jak nie dać się oszukać? Z jakich ofert korzystać? Postanowiliśmy zebrać kilka oficjalnych źródeł, w których kupicie oprogramowanie w dobrych cenach.

fot. PCWorld

Jak pobrać Windows 11?

Przed instalacją systemu Windows 11 należy upewnić się, czy nasze urządzenie spełnia odpowiednie wymagania sprzętowe - można to sprawdzić w ustawieniach systemowych Windows Update lub przez aplikację Sprawdzanie kondycji komputera. Aby, dokonać bezpłatnego uaktualnienia urządzenie musi być wyposażone w system Windows 10, w wersji 2004 lub nowszej.

Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zainstalowania systemu Windows 11 na swoim urządzeniu znajdziemy na oficjalnej stronie Microsoftu lub w naszym artykule pod tym linkiem.

Zobacz również:

  • Piekło zamarzło? Zobacz, co obiecuje Ci Microsoft
  • Niestety, to znowu się dzieje. Problemy z Windows 11 po aktualizacji
  • Jutro kończy się pewna epoka. Najlepszy system Microsoftu będzie definitywnie martwy
Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [02.01.2023]

Gdzie kupić oryginalny Windows 11?

Decydując się na zakup systemu Windows 11, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na oficjalne ceny oprogramowania i porównać je z propozycjami na aukcjach czy w nieautoryzowanych sklepach, aby mieć pewność, że zakupiona licencja Windows 11 jest legalna. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Aktualne ceny Windows 11 w wybranych sklepach

RTV Euro AGD

Morele.net

OleOle!

Alsen.pl

x-kom

Komputronik

Avans

Zobaczcie też: Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 10