GeForce 8800 GTX dla zwycięzcy "Podrasuj Swój Komputer"

Znamy już drugi szczegół modernizacji komputera zwycięzcy akcji "Podrasuj Swój Komputer". Oprócz procesora Intel Core 2 Duo E 6600 podkręconego do 3,2 GHz wykorzystana zostanie karta graficzna GeForce 8800 GTX.

GeForce z serii 8800 to pierwsza linia kart w pełni zgodna z DirectX 10. Najwydajniejsza jej wersja posiada: 128 zunifikowanych jednostek przetwarzania, rdzeń taktowany z częstotliwością 575 MHz, pamięć - 1,8 GHz, 768 MB pamięci GDDR3, interfejs pamięci 384 bitów.

GeForce 8800 GTX dla zwycięzcy "Podrasuj Swój Komputer"

GeForce 8800 GTX

Michał Desperak, przedstawiciel partnera akcji - sklepu Komputronik (wywiad z nim możecie przeczytać tutaj),uzasadnia wybór krótko: na tę chwilę nie ma wydajniejszej i bardziej zaawansowanej technologicznie karty na rynku.

W konkursie "Podrasuj Swój Komputer" wygrać można komputer swoich marzeń. Będzie to maszyna stworzona specjalnie dla Zwycięzcy. Przewidywana wartość modernizacji to 10 tys. zł! Podczas pierwszego etapu swoje komputery zgłosiło do nas 5500 użytkowników. Spośród nich wybrany zostanie ten, którego komputer trafi w ręce ekspertów z firmy Komputronik. Zmodernizuje ona jego podzespoły tak, by spełniał nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Kwota modernizacji to około 10 tysięcy złotych.

Etap drugi, który trwa już tydzień i zakończy się 28 lutego o północy. Wciąż macie sporo czasu na przemyślenie swoich wyborów. Dokładnie przejrzyjcie karty uczestników, nie przyznawajcie swoich głosów pochopnie. Moduł głosowania znajdziecie na Kartach Uczestników konkursu. Każdemu ze zgłoszonych komputerów można przyznać od 1 do 5 punktów modernizacji. Każdy z Was może zagłosować na dany komputer tylko raz. Możecie głosować na wszystkich dostępnych Kartach Uczestników poza swoją. Zapraszamy do kontynuowania zabawy.