Gearbox zaprezentuje nowy dodatek do Borderlands 3 podczas PAX East 2020

Studio Geabox Software, zdradziło właśnie, że zapowie nowy, pełnoprawny dodatek do Borderlands 3, podczas nadchodzącej imprezy PAX East 2020.

Nad tegoroczną imprezą PAX East 2020, która rozpocznie 27 lutego w Bostonie, zbierały się ostatnio czarne chmury. Z powodu epidemii koronawirusa, swój udział w wydarzeniu odwołały już takie firmy, jak: Capcom, Sony czy Square Enix. W przypadku tego ostatniego jest to częściowa rezygnacja, gdyż dotyczy udziału pracowników z Japonii, a tym samym, odwołania całego panelu poświęconego Final Fantasy XIV. Na szczęście dla organizatorów, Gearbox Software nie tylko weźmie udział w wydarzeniu, ale ogłosi podczas niego dużą niespodziankę dla fanów Borderlands 3.

Właśnie poinformowano, że do gry zawita nowa kampania fabularna. Jej pełną zapowiedź otrzymamy podczas panelu Gearbox Software na PAX East 2020. Trzeba przyznać, że Studio Gearbox nie próżnuje i cały czas dostarcza nową zawartość do trzeciej odsłony swojej flagowej serii – Borderlands. Zaledwie dwa tygodnie temu, z okazji Walentynek, gracze otrzymali możliwość wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu, podczas którego można było zdobyć unikatowe nagrody.

Warto przypomnieć, że to nie jedyne ciekawe wiadomości na temat Borderlands 3. Kilka dni temu informowaliśmy, że zdjęcia do filmu na podstawie gry rozpoczną się jeszcze w tym roku, a za kamerą stanie słynny reżyser - Eli Roth.

Zeszłoroczne wystąpienie twórców Borderlands na PAX East, nie przebiegło gładko. Problemy techniczne podczas panelu doprowadziły do zabawnego zamieszania i zmusiły Randy'ego Pitchforda, lidera studia, do improwizacji na scenie. Na szczęście kryzys został szybko zażegnany. Miejmy nadzieję, że tym razem obędzie się bez zakłóceń.

źródło: dualshockers.com