Gears 5 Hivebusters to pokaz siły Xbox Series X

Fani konsol Microsoftu i serii Gears of War mają powody do radości, bowiem do sprzedaży trafił obszerny dodatek do gry Gears 5, zatytułowany Hivebusters.

gears 5 hivebusters

Studio The Coalition, które sprawuje piecze nad serią Gears of War, już przy okazji edycji Gears 5 na Xbox Series X pokazało, jak w przyszłości mogą wyglądać tytuły na wyłączność konsoli Microsoftu. Przy okazji premiery dodatku fabularnego - Hivebusters, zespól odpowiedzialny za grę podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej i zaserwował nam prawdopodobnie najpiękniejszy "kawałek kodu", jaki możemy obecnie podziwiać na Xbox Series X.

Przypomnijmy, rozszerzenie Hivebusters wprowadza do gry nową mini-kampanię, w której główne role odegrają bohaterowie trybu "ucieczka", czyli: Lahni, Keegan i Mac. Tym razem trafią oni na wulkaniczną wyspę Galangi, gdzie muszą wykonać misję z typu tych "niemożliwych". Całość oferuje nam ponad trzy godziny przedniej, intensywnej zabawy wypełnionej akcją.

Zobacz również:

  • W te gry z XBOX One musisz zagrać na Xbox Series X

Hivebusters (w Polsce "Pogromcy Uli") wyceniono na 89 złotych, ale posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate mogę się cieszyć nową zawartością bez żadnych dodatkowych opłat.

Biorąc pod uwagę jak wygląda Gears 5 (a w szczególności dodatek Hivebusters) na Xbox Series X, to aż nie możemy się doczekać, co The Coalition zaoferuje nam w swoim kolejnym dziele, już dedykowanym nowej generacji. Jeśli posiadacie już konsolę Xbox Series X i podczas świat będziecie chcieli pochwalić się rodzinie nowym sprzętem i jego możliwościami, to zdecydowanie warto uruchomić DLC do Gears 5 - Hivebusters.

Zobacz również: Xbox Series X - sprawdź, w jakich sklepach można jeszcze kupić konsole