Gears of War 3 beta w połowie kwietnia

Już niedługo ukaże się multiplayerowa beta Gears of War 3. Dostęp do niej będzie można uzyskać za pomocą specjalnego kodu, który przyznawany jest wraz z zakupem specjalnego wydania gry Bulletstorm - Epic Edition.

Gears of War 3, którego producentem jest studio Epic, to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Gra akcji przeznaczona dla konsoli Xbox stworzona jest na silniku Unreal 3. Miała ukazać się już w kwietniu 2011, ale niedawno poinformowano, że zostanie wydana dopiero 20 września 2011.

Tymczasem, właśnie w połowie kwietnia, pojawi się jej wersja beta, która pozwoli na wypróbowanie rozgrywki multiplayer. Dostęp do wczesnej wersji Gears of War 3 otrzymają gracze, którzy zakupią grę Bulletstorm w wersji Epic Edition.

Ten shooter jest dziełem polskiego studia People Can Fly, a do ogólnoświatowej dystrybucji trafił 25 lutego. Bulletstorm to również dynamiczna gra akcji na silniku Unreal 3. Przy jej wydaniu polskie studio współpracowało z Epic oraz EA.

Beta Gears of War 3 odda graczom do dyspozycji trzy tryby multiplayer oraz cztery mapy. Publiczne beta-testy mają pomóc twórcą w dokonaniu ostatecznych szlifów przed wydaniem gry we wrześniu tego roku. Dzięki temu opóźnieniu, studio Epic uniknie również bratobójczej konkurencji z Bulletstorm.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10