Gears of War na PC już za miesiąc

Konsolowy megahit firmy Epic zmierza wielkimi krokami na Pecety. Już za miesiąc posiadacze blaszaków będą mogli cieszyć się Gears of War. Co więcej ta wersja gry zawierać będzie sporo nowości.

Dwa lata temu, kiedy Epic prezentował Gears of War, gra była uruchamiana z Peceta. Nie powinno więc dziwić, że tytuł wreszcie zagości oficjalnie na blaszakach. Doceniony na całym świecie hit z Xboxa 360 będzie miał swoją premierę na PC 6 listopada tego roku.

W ramach "rekompensaty" dla Pecetowych graczy za tak długi czas oczekiwania na tytuł, ludzie z Epic wyposażyli grę w sporo nowości. Nie będzie to więc po prostu przerobiona gierka z Xboxa.

Gears of War na PC będzie posiadał przede wszystkim pięć nowych kampanii do trybu single player. W trybie multiplayer będzie można znaleźć trzy nowe poziomy. Dodany zostanie także nowy rodzaj rozgrywki - King of the Hill i pełny Unreal Editor.

Co więcej, wersja Pecetowa będzie miała zmienione sterowanie i wszystkie update'y do Unreal Engine 3 jakie wyszły od premiery. Jeśli ktoś nadal nie czuje się usatysfakcjonowany, dodam jeszcze, że na krążku w wydaniu PC znajdą się wszystkie bonusy jakie wyszły do gry na Xboxa.


Zobacz również