Gears of War na X360 za pół ceny

Ofensywa Microsoftu trwa w najlepsze. Firma właśnie postanowiła obniżyć cenę swojego kultowego dzieła - Gears of War w wersji na konsolę Xbox 360. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tytułem, to najwyższy czas udać się do sklepu.

Microsoft ogłosił wydanie Gears of War w serii wydawniczej Classic. Oznacza to tyle, że od teraz jedna z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox 360 będzie dostępna w okazyjnej cenie 109 złotych. Gra dołączy tym samym do grona promocyjnych hitów jak Crackdown, Kameo: Elements of Power czy Viva Piniata.

Przypomnijmy, że Gears of War to kolejne dzieło łączące elementy akcji i horroru. Program wykorzystuje technologię Unreal Engine 3 co sprawia, że rozgrywka jest niezwykle widowiskowa i dynamiczna.

Co ciekawe, to wcale nie grafika jest najmocniejszą stroną tytułu. Tym co przykuwa graczy do monitorów jest ogromna grywalność Gears of War. Autorzy postanowili mocno okroić kampanię dla pojedynczego gracza (przejście całej powinno zająć około 12 godzin) i zogniskować rozgrywkę na trybie multiplayer. Zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę. GoW zaraz po premierze na konsole pobiło ówczesne rekordy sprzedaży i zyskało świetną opinię wśród użytkowników.

Niedawno ukazała się również wersja gry na PC. Recenzja tytułu znajduje się w artykule "Recenzja Gears of War na PC oraz...".


Zobacz również