Gears of War podbija polski rynek

Doskonała wiadomość dla wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Na polskie półki sklepowe trafił właśnie produkt, który od dawna określany był jako "hit roku". Chodzi oczywiście o świetną grę akcji - Gears of War. Tytuł pozwala użytkownikowi wcielić się w postać Marcusa Fenixa - zbrodniarza wojennego odsiadującego swoje grzechy w obskurnym więzieniu.

Gears of War podbija polski rynek
Gra rozpoczyna się niezwykle dynamicznie - z ciemniej, nieprzyjemnej celi wyciąga Cię kumpel z odległych czasów, niejaki Dominic "Dom" Santiago. Nie ma czasu na wyjaśnienia - dostajesz broń i ruszasz na front...

Produkt zbiera świetne recenzje na całym świecie. Powody można by wymieniać długo: ciekawa fabuła, świetna grafika, doskonały tryb multiplayer, a przede wszystkim, niesamowita grywalność.

Przedstawiciele Microsoftu przewidują, sprzedaż GoW przekroczy w najbliższym czasie milion egzemplarzy, co ustanowi rekord najszybciej sprzedawanych oryginalnych produktów na konsolę Xbox 360.

Gra przeznaczona jest dla użytkowników pełnoletnich. Jej sugerowana cena wynosi 259,90 złotych. Więcej informacji oraz możliwość składania zamówień na tej stronie.

Przypominamy również, że już w tym tygodniu otrzymacie możliwość osobistego testowania gry! Szczegóły pod tym adresem.