Gears of War sprzedane już w 3 milionach egzemplarzy

Popularność Gears of War przekracza wszelkie granice. Flagowy tytuł na konsolę Xbox 360 sprzedaje się tak szybko, że serwisy branżowe miesiąc w miesiąc informują o kolejnym "milionie" użytkowników. Nie inaczej jest i tym razem.

Aby osiągnąć imponujący wynik trzech milionów sprzedanych egzemplarzy Gears of War wystarczyło zaledwie dziesięć tygodni od premiery.

GoW odbił tym samym kultowej Halo 2 tytuł najszybciej sprzedającej się gry na konsole. Jest też na dobrej drodze by stać się jedną z najlepiej sprzedawanych gier konsolowych w historii (i ponownie pobić Halo 2 jej 8 milionami sprzedanych egzemplarzy).

Dzieło Epic Games w pełni zasługuje na uznanie ze strony graczy. GoW cechuje się niesamowitą grywalnością, świetną oprawą wizualną i znakomitym trybem multiplayer. Całości dopełnia niezwykle wciągająca, pełna zwrotów akcji fabuła.

Co ciekawe, zgodnie z obietnicą twórców, kolejne rozszerzenia do gry będą całkowicie darmowe. Po sieci krążą też plotki, jakoby GoW miał ukazać się na PC. Więcej informacji w tym artykule.


Zobacz również