Generałowie w sklepach!

Jak poinformowała firma Cenega Poland, dziś do sklepów trafią dwa długo i niecierpliwie oczekiwane tytuły tego roku: Command & Conquer: Generals oraz SimCity 4.

Od chwili premiery, zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie Generałowie okupują najwyższe pozycje zestawień najchętniej kupowanych gier komputerowych. Kolejna już odsłona kultowej i wielce poważanej serii C&C wreszcie trafiła do rąk polskich graczy. Na temat gry pisaliśmy już wielokrotnie więc przypomnę tylko, że najnowsza część serii została stworzona przy wykorzystaniu nowego trójwymiarowego enginu Sage i oferuje trzy rózne strony konfliktu do wyboru.

SimCity 4 to kolejna odsłona bestsellerowej serii studia Maxis, w której mamy szansę zbudować własne miasto. Na uwagę zasługują nowe opcje gry, świetna grafika, a nawet możliwość zaimportowania własnej postaci z gry The Sims.

Każdy z tych tytułów opracowany został w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej i kosztuje 139,90 zł. Niestety decyzją Electronic Arts gry będą dostępne tylko w sieciach Empik i Media Markt.


Zobacz również