Generic Mini-USB - projektor do kieszeni. Cena - 149 USD

Szukasz miniaturowego projektora, który będzie Ci mógł towarzyszyć praktycznie w każdej podróży? Zapoznaj się z możliwościami Generic Mini-USB, czyli wycenionego na 149 USD urządzenia, które być może spełni Twoje wymagania.

Testy PC Worlda - projektory

Generic Mini-USB

Generic Mini-USB

Polecamy:

Na rynku pojawia się coraz więcej projektorów" data-status="http://www.pcworld.pl/news/332806/Testujemy.projektor.do.komorki.html">miniaturowych projektorów. Urządzenia takie pozwalają na dzielenie się różnymi treściami (np. zdjęciami) z szerszym gronem odbiorców niż te kilka osób skupionych wokół niewielkiego ekranu telefonu komórkowego. Jeżeli już o nich mowa, to warto zaznaczyć, że w sprzedaży są już też dostępne komórki, które mogą się pochwalić modułem projekcyjnym.

Generic Mini-USB to oznaczenie jednego z przedstawicieli miniaturowych projektorów. W modelu tym wykorzystano technologię LCOS (Liquid Crystal on Silicon). Pozwala on na wyświetlanie obrazu (z maksymalnej odległości 2 metrów) w rozdzielczości 640 x 480 pikseli i o przekątnej sięgającej 50 cali. Warto też dodać, że deklarowany współczynnik kontrastu osiąga wartość 100:1, natomiast jako źródło światła wykorzystano diody LED.

Niestety urządzenie cierpi na niedobór wejść, gdyż wyposażone zostało jedynie w możliwość podłączenia źródła sygnału za pomocą złącza USB. Oznacza to więc, że obraz może zostać do niego przesłany niestety praktycznie wyłącznie z komputera.

Cechą przemawiającą jednak za zakupem opisywanego projektora jest jego niewygórowana cena, którą ustalono na poziomie 149 USD.

Więcej informacji: Amazon.com