Genius GHP-220X - nowe słuchawki dla urządzeń mobilnych

Jeśli słuchawki, które otrzymaliście wraz z zakupionym odtwarzaczem MP3 lub telefonem nie odpowiadają waszym potrzebom i nie dają zadowalającej jakości dźwięku, to możecie je zastąpić innymi. Swoją ofertę powiększyła niedawno firma Genius wprowadzając słuchawki GHP-220X.

Genius GHP-220X

Słuchawki douszne Genius GHP-220X wyposażono w kabel o długości 1,2 m oraz wtyk typu jack 3,5 mm. Pasują praktycznie do wszystkich urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Producent podaje, że ważą jedynie 8 gramów, a w zestawie znajduje się komplet dokanałowych wkładek w różnych rozmiarach.

Specyfikacja nowego produktu firmy Genius jest następująca. Deklarowane pasmo przenoszenia ma mieścić się w przedziale 20 Hz do 20 kHz. Ich oporność to 16 omów, a podana przez producenta czułość to 96 dB.

Słuchawki dostępne są w trzech kolorach, co może być ważne przy dopasowywaniu ich do stylistyki naszego urządzenia mobilnego. Przygotowano wersje w kolorze białym, limonkowo-zielonym i fioletowym. Firma Genius oferuje 24-miesięczną gwarancję, a sugerowana cena produktu to 39 PLN brutto.