George Clooney zagra Steve’a Jobsa?

George Clooney - prawdopodobnie to właśnie ten aktor wcieli się w rolę słynnego Steve’a Jobsa. Zdjęcia mają się rozpocząć już na początku 2012 roku, wiec ostateczna decyzja będzie musiała zapaść już niedługo.

George Clooney

Gazeta The Sun donosi, że 50-letni aktor jest przymierzany do roli Jobsa, ale ma konkurenta. To Noah Wyle, który już raz kiedyś wcielił się w rolę Jobsa w telewizyjnym filmie z 1999 roku pt. Piraci z Krzemowej Doliny. kto z nich dostanie rolę Jobsa? Jedno jest pewne - zdjęcia już niedługo, wiec producenci będą musieli szybko się zdecydować.

Biografia Jobsa bez twórcy Social Network

Filmowa biografia Jobsa, napisana przez Waltera Issaksona (która ma być podstawą scenariusza filmu) tylko w pierwszym tygodniu od premiery sprzedała się w 379 tys. egzemplarzy. A to oznacza, że szykuje się hit w kinach. Studio Sony Pictures (producent filmu) chciało, by scenariusz do filmu o twórcy potęgi Apple napisał Aaron Sorkin, który sprawdził się jako twórca fabuły do oskarowego Social Network, ale Sorkin zrezygnował z udziału w projekcie.

Opus magnum w karierze Clooney’a?

Według mnie George Clooney sprawdziłby się jako Steve Jobs - to bardzo dobry aktor, który ma na koncie bardzo dobre role. Ale wydaje się, ze wciąż Clooney’owi brakuje takiej roli, dzięki której przeszedłby do historii. Rola Jobsa mogłaby być właśnie takim opus magnum dla amerykańskiego aktora.

Clooney jako Jobsa - sprawdzi się czy nie?

Czy według Was George Clooney sprawdziłby się jako Steve Jobs? A może macie jakiś własny typ - kto według Was powinien zagrać Jobsa? Piszcie w komentarzach.