Get the Bug Outta Here - gra na czwartek

Get the Bug Outta Here jest produkcją, która wymaga od graczy szybkiego działania i błyskawicznego podejmowania decyzji. Poruszamy się sympatycznym robakiem i za wszelką cenę staramy się znaleźć wyjście i dostać się do następnego etapu. Plusem gry jest dobra grywalność, nienaganna grafika oraz prosta obsługa.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Reincarnation

Bad Man

Stone Age

Zobacz wszystkie gry dnia!

Get the Bug Outta Here to zupełnie darmowa gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pomóc małemu robakowi w ucieczce. Kierujemy więc naszym bohaterem w taki sposób, by wykopać korytarz prowadzący do dziury. Nie wszystko jest jednak takie proste jak mogłoby to się na początku wydawać: nasz robak nie może ciągle kopać prosto i to w naszej gestii będzie leżało znalezienie odpowiedniej drogi ucieczki.

Get the Bug Outta Here jest niezwykle prosty w obsłudze: wszystkie czynności wykonujemy przy pomocy strzałek tak więc opanowanie klawiszologii zajmie tylko kilka sekund. Atutami Get the Bug Outta Here jest także przyzwoita grafika oraz fakt, iż gry tej nie trzeba instalować na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Get the Bug Outta Here.