Get the Egg - polskie piłkarzyki z jajem

Posiadaczy smartfonów z Androidem zapraszamy do przetestwoania pewnej gry... Wielu z Was może przypomnieć stare dobre piłkarzyki na sprężynkach.

Jak się okazuje - nie wszystkie pingwiny są dobre i pochodzą z Madagaskaru. Kilka z nich mieszka na pewnej farmie, a ich ulubioną rozrywką jest płatanie figli ich dalekim kuzynom kurczakom. Niestety przeciwnik również nie jest typowym przedstawicielem ptactwa domowego i nie chowa głowy w piasek. Po kolejnym zuchwałym występku pingwinów, które wykradają kurczakom złote jajko, dochodzi do nieuniknionej konfrontacji. Obie drużyny spotykają się na ubitej ziemi (i nie tylko) boiska piłkarskiego, aby raz na zawsze okryć się chwałą lub szukać innego kurnika...

 

Aby gra była jeszcze ciekawsza na boisku rozmieszczone zostały tajemnicze skrzynie w których kryje się … ale to sprawdź już sam ! W Get the Egg możesz także wyzwać na pojedynek swojego znajomego i rozegrać z nim mecz o wszystko na ekranie jednego urządzenia, używając w tym celu jedynie swoich palców.

Oficjalna strona gry znajduje się TUTAJ.


Zobacz również