GetRight na piątkę

Po kilku miesiącach prac dostępna jest finalna wersja znakomitego GetRighta 5.0. Ten chyba najbardziej rozbudowany pobieracz plików został wyposażony jeszcze w kilka nowych, użytecznych funkcji. Autor usunął również dziesiątki drobnych błędów.

Do podstawowych zadań programu należy przejmowanie od przeglądarki internetowej pobierania plików, wznawianie pobierania oraz wyszukiwanie serwerów - mirrorów udostępniających pobierany przez nas plik.

Do najważniejszych nowości wprowadzonych w wersji 5.0 należą funkcje "QuickSync" oraz "Server Synchronizer", ułatwiające pobieranie dużej ilości plików z jednego serwera; z kolei "Direct Cookies" oraz "Web Site Login" umożliwia logowanie na stronach, które sprawdzają status użytkowników na podstawie plików cookies.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na funkcję "Automatic Downloading", która została wzbogacona o możliwość ustawienia plików w określonej kolejności, w której następnie będą pobierane (dotychczas można było jedynie określić priorytet pobierania).

GetRight 5.0 jest zgodny z Windows 95, 98, Me, NT, 2000 oraz XP. Program można pobrać w wersji shareware.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=88


Zobacz również