Ghost Master - garść nowych szczegółów

Już za dwa miesiące do naszych sklepów trafi zapowiadająca się niezwykle interesująco gra Ghost Master. Tym czasem CD Projekt zdradza nieco szczegółow na temat tego tytułu.

W grze stajemy niejako po drugiej stronie barykady. Zamiast walczyć ze złem, obejmujemy kontrolę nad grupą złośliwych, a równocześnie bardzo zabawnych duchów, których głównym celem jest straszenie mieszkańców miasteczka Gravenville. Gra w ciekawy sposób łączy ze sobą elementy gier strategicznych, przygodowych i tzw. simsów, a przy okazji jest parodią wielu znanych filmów, głównie horrorów. W grze dostępne jest 15 epizodów, które będą rogrywać się w dwunastu różnorodnych i trójwymiarowych lokacjach. W czasie rozgrywki spotkamy prawie 50 zróżnicowanych duchów i 100 postaci śmiertelników, których będziemy straszyć wykorzystując 150 różnorodnych umiejętności.

Gra Ghost Master w profesjonalnej polskiej wersji językowej i w cenie 99,90 zł zostanie wydana już w lipcu tego roku. Polski wydawca gry zapowiada pełną humoru lokalizację z nawiązaniami do filmów wybranych przez polskich internatów (m.in. X-files, Blair Witch Project, The Ring).


Zobacz również