Ghost Recon Frontline oficjalnie potwierdzony. Zobacz zwiastun

W trakcie dzisiejszego wydarzenia organizowanego przez Ubisoft, oficjalnie została zapowiedziana gra Ghost Recon Frontline.

fot. Ubisoft

Dzisiaj informowaliśmy o przecieku, który pojawił się na stronie Uplay. Teraz możemy potwierdzić wszystkie informacje, ponieważ gra Ghost Recon Frontline została oficjalnie zaprezentowana przez Ubisoft.

W najnowszej produkcji Ubisoft Bucharest będziemy się dobierać w 3-osobowe drużyny. Naszym zadaniem będzie wykonanie powierzonej misji. Trzeba zaznaczyć, że staniemy w szranki z innymi zespołami, które mają to samo zadanie do wykonania. Po wykonaniu wszystkich jego elementów oraz dotarciu do punktu zbiorczego, zostanie zaliczone.

Zobacz również:

W oficjalnym ogłoszeniu możemy przeczytać:

Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline to dostępna w modelu free-to-play, wieloosobowa, taktyczna gra akcji PvP, osadzona w sławnym uniwersum Ghost Recon. Dzięki zaawansowanemu systemowi klas i dużemu wyborowi taktycznych narzędzi wsparcia, zapewnia całkowitą swobodę w zastosowaniu strategii.

Gracze zostaną zrzuceni na gigantyczną mapę, w której możliwa będzie tylko rozgrywka wieloosobowa. Co ważne, Ghost Recon Frontline będzie dostępne dla wszystkich graczy w modelu free-2-play. Niebawem mają rozpocząć się testy na komputerach osobistych.

Zobacz zwiastun Ghost Recon Frontline.

Zobacz także: Bloodborne - odświeżona wersja od Bluepoint Games. Tak twierdzi znany insider