Ghost Recon: Future Soldier - beta testy

Ubisoft ogłosiło, że beta testy rozgrywki wieloosobowej dla gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier potrwają od 19 kwietnia do 2 maja i dostępne będą na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Future Soldier

W wersji beta gry dla wielu osób (nawet dwunastu graczy) jednocześnie będzie miało możliwość gry w ramach jednej spośród trzech klas (strzelec, inżynier i zwiadowca). Dynamiczna sieciowa akcja dostępna będzie w dwóch różnych trybach:

Conflict - gracze walczą, by zrealizować cele zaznaczone na mapie, wygrywa drużyna z najwyższym wynikiem na koniec rundy.

Saboteur (tryb dostępny od 26 kwietnia) - na środku mapy pojawia się bomba, obie drużyny rywalizują, by ją przechwycić i zdetonować w bazie przeciwników.

Gra w obu trybach dostępna będzie na dwóch mapach (Pipeline oraz Mill).

Kto weźmie udział w beta testach? Posiadacze Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction (mogą przejść do bety bezpośrednio z menu gry) oraz zamawiający Ghost Recon: Future Soldier w przedsprzedaży, którzy otrzymają klucz do beta-testów od sprzedawcy.

Oprócz tego firma Ubisoft ujawniła również Ghost Recon Network - darmową usługę towarzyszącą, która będzie obsługiwała wszystkie kolejne tytuły z serii Ghost Recon. Ghost Recon Network dostępne będzie na smartfonach, tabletach lub poprzez przeglądarki internetowe i pozwoli graczom wchodzić w interakcje ze światem Ghost Recon: Future Soldier oraz kolejnych gier z serii Ghost Recon w każdej chwili i gdziekolwiek się znajdują. Oficjalna strona Ghost Recon Network oraz aplikacje w wersji 1.0 na iOS i Android dostępne będą w dniu premiery rzeczonej produkcji na Xbox 360 i PlayStation 3, już 22 maja (na PC 12 czerwca). Osoby biorące udział w beta testach gry dla wielu osób będą mogły wypróbować niektóre elementy strony Ghost Recon Network oraz aplikację mobilną Android. Obie te funkcje znajdują się obecnie w fazie beta.

Więcej informacji na temat gry znajduje się pod tym adresem.