Ghost of Tsushima Director's Cut - cena na PS4 i PS5 szokuje

Pudełkowa wersja gry Ghost of Tsushima Director's Cut pojawiła się w polskim sklepie. Cena wersji na PS4 robi wrażenie.

Dzisiaj w pierwszym polskim sklepie pojawiła się pudełkowa wersja gry Ghost of Tsushima Director's Cut. Gra będzie miała swoją premierę 20 sierpnia i pojawi się na konsolach PS4 oraz PS5. Poza podstawową wersją gry, twórcy udostępnią nam również bardzo dużo nowych funkcji i poprawek. Poznamy także historię, która rozegra się na wyspie Iki. Andrew Goldfarb z Sucker Punch powiedział:

Ciężko pracowaliśmy nad zupełnie nową edycją gry, która nie tylko zawiera nowy rozdział w podróży Jina, ale także kilka nowych aktualizacji, które są bezpośrednią odpowiedzią na niektóre z najbardziej oczekiwanych przez społeczność funkcji.

Ghost of Tsushima Director's Cut pojawiło się w wersji pudełkowej w polskim sklepie. Cena nieco szokuje, szczególnie w przypadku edycji na PS4. Za grę na konsolę poprzedniej generacji w RTV Euro AGD musimy zapłacić 319 zł. Wersja na PS5 kosztuje 20 złotych więcej - 339 zł.

Ghost of Tsushima Director's Cut PS4

Zobacz również:

  • Ghost of Tsushima: Legends jako osobna gra. Znamy cenę

Ghost of Tsushima Director's Cut PS5

Jeszcze niedawno za premierowe wydania gier na PS4 musieliśmy płacić około 250 zł. Aktualna cena rozszerzonej wersji Ghost of Tsushima może wskazywać, że ceny gier na konsole poszybują w górę i jest to nieuniknione.

Zobacz także: Dying Light 2 - Techland rozdaje znakomity komiks za darmo