Gigabyte prezentuje płyty z nowymi układami Nvidii

Oferta firmy GIGABYTE UNITED INC. poszerza się o nowe płyty główne z serii 73. Modele GA-73UM-S2H i GA-73PVM-S2 zbudowane zostały w oparciu o najnowsze zintegrowane układy Nvidii z serii GeForce 7.

Nowe płyty główne - modele GA-73UM-S2H i GA-73PVM-S2 - korzystają z najnowszych chipsetów Nvidii - odpowiednio GeForce 7150 i 7100 (warto przy tej okazji przeczytać artykuł " Nvidia celuje w chipsety Intela"). Przeznaczone są do współpracy z procesorami Intela pracującymi na szynie FSB do 1333 MHz oraz pamięciami DDR2 800 MHz (dwa gniazda).

płyta Gigabyte z serii 73

płyta Gigabyte z serii 73

Oferują wyjście HDMI obsługujące technologię zabezpieczeń HDCP oraz wyjścia DVI i VGA. Za dźwięk odpowiada zintegrowany układ Realtek ALC889A 7.1 + 2 kanały high definition (stosunek sygnał/szumy - 106 dB) z technologią DTS Connect. Bezproblemową obsługę oraz stabilność zapewniają technologie GIGABYTE Smart (umożliwia prostą aktualizację BIOS-u oraz sterowników płyty głównej) i GIGABYTE Safe (dba o niezawodną pracę płyty). Warto też wspomnieć o wyprowadzonym z tyłu urządzenia złączu eSATA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.


Zobacz również