Glary Utilities - kolejna wersja aplikacji do optymalizacji Windowsa

Niecały miesiąc od wydania wersji pakietu z numerem 5.4, światło dzienne ujrzał zestaw z numerem 5.6. Jeśli ktoś go jeszcze nie zna, czas najwyższy to zmienić.

Glary Utilities w najświeższym wydaniu oferuje znane i lubiane narzędzia do konserwacji systemu, za pomocą których użytkownik przyśpieszy start komputera, naprawi rejestr, oczyści dysk ze zbędnych plików czy też sprawdzi aktualność swojego oprogramowania. W tym ostatnim przypadku użytkownik jest przenoszony na stronę internetową, gdzie widzi cały spis przestarzałych aplikacji wraz z numerami ich wersji oraz linkami do najnowszych wydań. Oprócz tego znajdują się tu także wyspecjalizowane moduły do oczyszczania systemu ze złośliwego oprogramowania typu malware, przywracania plików czy tworzenia kopii zapasowej sterowników.

Glary Utilities - kolejna wersja aplikacji do optymalizacji Windowsa

Oczyszczanie dysku

Glary Utilities w wersji 5.6 posiada usprawnione algorytmy, odpowiedzialne za oczyszczanie Windowsa, dzięki temu działa nie dość, że szybciej, to jeszcze wydajniej. Polecamy każdemu, kto tylko chce mieć porządek i całkowicie sprawny komputer. Tym bardziej, że zawarto tu opcję konserwacji za pomocą jednego kliknięcia, co nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy. Najnowsze wydanie Glary Utilities można pobrać z tej strony.