Głęboka ochrona

F-Secure Internet Security 2007 oferuje nowe narzędzia znajdujące nieznane zagrożenia, przed którymi nie chronią tradycyjne funkcje antywirusowe.

Firma F-Secure opublikowała kolejną wersję pakietu F Secure Internet Security jest narzędzie DeepGuard. Moduł ten łączy kilka zaawansowanych funkcji, stanowiących ostatnią linię ochrony przed niebezpiecznym kodem. Tradycyjne metody zabezpieczeń przestają wystarczać. Czas rozprzestrzenia się nowego typu robaka na całym świecie mierzony jest w minutach (np. Nimda potrzebował niecałych trzydziestu). Niezabezpieczony komputer z dostępem do Internetu nie jest narażony na atak przeciętnie tylko przez... pierwsze 20 minut pracy, dlatego taki nacisk położono na wykrywanie nowych, nieznanych zagrożeń.

F Secure Internet Security 2007 wzbogacono o nowy silnik usprawniający znajdowanie oprogramowania szpiegowskiego, uzupełniający wcześniej stosowane rozwiązanie (oparte na Ad-Aware). Nowością jest też pomysłowa kontrola rodzicielska - z Internetu można korzystać w trzech trybach. Dzieci mają dostęp tylko do stron wybranych przez administratora-rodzica, nastolatki - do stron z filtrowaną zawartością i tylko dorośli mogą korzystać z WWW bez ograniczeń.

Informacje www.f-secure.pl Cena nieustalona