Globalne Forum Bezprzewodowe

Lucent Technologies zamierza powołać światową organizację stymulującą rozwój nowych technologii dystrybucji multimediów i dostępu do Internetu.

Firma Lucent Technologies poinformowała, iż 15-17 stycznia 2001 r. w Rzymie odbędzie się globalne spotkanie Global Wireless Multimedia Forum, poświęcone bezprzewodowym multimediom. Forum zamierza stymulować integrację łączności bezprzewodowej, rozrywki i usług multimedialnych oraz Internetu. Udział w spotkaniu zapowiedzieli liderzy tej branży.

Spotkanie w Rzymie będzie pierwszym na Starym Kontynencie. Niedawno zakończyło się trzecie Global Wireless Multimedia Forum, które odbyło się w październiku w Marina Del Rey w Kalifornii. Pojawili się tam przedstawiciele takich branż, jak łączność mobilna, rozrywka, oraz dostawcy przekazów multimedialnych. Lucent planuje zorganizować spotkanie podobnej grupy w Europie, aby umożliwić wymianę poglądów - jak to określono - "twórcom rodzącego się sukcesu": twórcom aplikacji, dostawcom treści multimedialnych, producentom elektroniki powszechnego użytku oraz operatorom sieci komórkowych.

Więcej informacji: www.lucent.com.pl


Zobacz również