Głośniki do komórki

Firma Logitech zaprezentowała najnowszy produkt dedykowany do telefonów komórkowych, które wykorzystywane są również jako przenośne odtwarzacze muzyczne.

Pure-Fi Mobile Speaker System, to kompaktowe głośniczki współpracujące bezprzewodowo na odległość do 10 metrów ze wszystkimi modelami telefonów, które wyposażono w technologię Bluetooth z profilem Advanced Audio Distribution (A2DP). Zestaw Pure-Fi Mobile Speaker może również posłużyć jako bezprzewodowy zestaw głośno-mówiący. Ma wbudowane dwa mikrofony - jeden wychwytujący detale głosu, drugi redukujący odgłosy otoczenia. Na obudowie głośników umieszczono przyciski do odbierania i zakończenia połączeń.

Głośniki do komórki

Logitech Pure-Fi Mobile Speaker System

Zestaw wyposażony jest w akumulatorki, które po pełnym naładowaniu zapewniają urządzeniu do 12 godzin działania. Jeżeli poziom naładowania baterii jest zbyt niski, co sygnalizowane jest na podświetlanym wskaźniku, wystarczy podłączyć zestaw do zasilania (gniazdka sieciowego lub przez USB do komputera), bez konieczności przerywania pracy. Pure-Fi Mobile wyposażono w 3.5 mm minijacka, co umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza MP3. Do głośników dołączono etui, które zabezpieczy urządzenie w podróży i pozwoli na spakowanie kabla zasilającego.

Logitech Pure-Fi Mobile powinien pojawić się w sprzedaży w USA i Europie w czerwcu bieżącego roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 449 PLN.