Gn Bounce - gra na wtorek

Gn Bounce jest grą dnia, w której nasza zręczność zostanie poddana bardzo poważnemu testowi. Kontrolujemy bowiem małą kulkę, którą doprowadzić musimy na drugą stronę placu gry. Po drodze czeka na nas wiele przeszkód, z którymi musimy sobie dać radę. Gn Bounce ma oczywiście małe rozmiary i nie musi być instalowane na dysku.

Gn Bounce to zręcznościówka, w której zadaniem gracza jest doprowadzenie małej, żółtej piłeczki do wyjścia. Niestety, po drodze czeka nas spora liczba przepaści oraz przeszkadzające duże piłki do koszykówki. Warto dodać, że z każdym poziom jest ich coraz więcej i z czasem na placu gry pozostaje naprawdę niezwykle mało miejsca na swobodne poruszanie się. Warto także zaznaczyć, że każdorazowy upadek w przepaść kończy się utratą życią i koniecznością rozpoczęcia zabawy od początku.

Gn Bounce nie musi być instalowane na dysku. Ponadto, produkcja ta jest intuicyjna w obsłudze (wystarczą jedynie strzałki) i doskonale sprawdza się zarówno na słabszych jak i mocniejszych komputerach.

Zapraszamy do pobrania Gn Bounce.