GoClever Quantum 4, czyli nowy smartfon za 399zł, teraz w promocji za 299zł

Znana z produkcji tanich i całkiem niezłych tabletów firma GoClever chce podbić rynek smartfonów. Do oferty trafił oferujące całkiem niezłe parametry jak na swoją cenę telefon o nazwie GoClever Quantum. Jego cena sklepowa wynosić będzie 399zł, a dla pierwszych klientów dostępny będzie nawet sto złotych taniej.

GoClever Quantum to nowy smartfon na polskim rynku, który ma podbić serca użytkowników bardzo niską ceną, jednocześnie posiadając całkiem przyzwoite parametry. Będzie to urządzenie o ekranie IPS o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 800 na 480 pikseli. W środku znalazł się też procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Telefon będzie mógł także współpracować z dwoma kartami SIM jednocześnie, z których jedną może być Aero2.

GoClever Quantum 4, czyli nowy smartfon za 399zł, teraz w promocji za 299zł

GoClever Quantum

Aparat co prawda nie będzie robił powalających zdjęć, a ich rozdzielczość wyniesie tylko 2 megapiksele. Warty odnotowania jest natomiast fakt, że posiada on też kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 megapiksela, której często brakuje najtańszym smartfonom. Dużym plusem jest z pewnością system operacyjny w dość nowej wersji 4.2 Jelly Bean oraz sporo przydatnych preinstalowanych przez producenta aplikacji, jak np. nawigacja Mireo z pełną mapą Polski i pakiet biurowy.
GoClever Quantum 4, czyli nowy smartfon za 399zł, teraz w promocji za 299zł

GoClever Quantum - folia

Cena sklepowa za nowy smartfon GoClever Quantum to zaledwie 399zł. Co więcej, można go nabyć teraz jeszcze taniej. W sklepach Komputronik oraz Tanio.net prowadzona jest przedsprzedaż. Pierwsze tysiąc osób (po 500 na każdy ze sklepów) będzie mogło nabyć nowy telefon o 100zł taniej, czyli za 299zł. Do tego kupujący otrzyma za darmo komplet folii ochronnych z nadrukowaną na niej dowolną wybraną przez siebie grafiką.

Zobacz również:

  • Pierwszy składany telefon Oppo już za miesiąc?