GoClever Terra 70 L, czyli polski tablet z dwurdzeniowym procesorem za 99zł

Polska firma GoClever po raz kolejny udowadnia, że jest w stanie zaoferować użytkownikom naprawdę tanie urządzenia. W ramach promocji tablet GoClever Terra 70 L można nabyć za zaledwie 99 zł.

GoClever to firma znana polskim użytkownikom głównie za sprawą przystępnej cenowo oferty, w której znalazła się cała gama budżetowych tabletów. Niedawno dołączyły do portfolio smartfony, w tym kosztujący 299zł w dniu premiery model GoClever Quantum oraz nieco droższe i lepiej wyposażone modele GoClever Insignia 5 oraz GoClever Insignia 5X.

W przypadku tabletów użytkownicy naprawdę mają z czego wybierać, a najnowsza propozycja firmy nie ma sobie równych pod względem ceny. W ramach promocji realizowanej przez sieć sklepów Neonet tablet o nazwie GoClever Terra 70 L można kupić za zaledwie... 99 zł! To połowa ceny, za jaką można było nabyć ten tablet do tej pory.

GoClever Terra 70 L, czyli polski tablet z dwurdzeniowym procesorem za 99zł

GoClever Terra 70 L

Oczywiście po urządzeniu, którego koszt to zaledwie ułamek ceny markowych urządzeń z tej kategorii, nie należy się spodziewać zbyt wiele. Tablet GoClever Terra 70 L wyposażony został w siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 800 na 480 pikseli. Oprócz tego w specyfikacji warto wyróżnić dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci na system, aplikacje i dane użytkownika, slot na karty microSD oraz akumulator o pojemności 2800 mAh. Zabrakło tutaj łączności Bluetooth ale biorąc pod uwagę cenę tabletu jest to w pełni zrozumiałe.

Zobacz również:

  • Lista niebezpiecznych aplikacji na Android. Tych aplikacji nie instaluj! [21.10.2021]

Tablet GoClever Terra 70 L pracujący pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean można nabyć w promocyjnej cenie 99 zł wyłącznie w stacjonarnych oddziałach sklepu Neonet i nie obowiązuje ona podczas zakupów przez internet. Informacje o dostępności w danym punkcie można sprawdzić na tej stronie internetowej.