God of War na PC vs PS5 - co wygląda lepiej?

Od wczoraj wiemy, że God of War z 2018 roku trafi oficjalnie na PC (Steam). Jak jednak prezentuje się nowa wersja gry w porównaniu do tej z PlayStation 5? O tym możemy przekonać się dzięki materiałowi opublikowanemu przez jednego z fanów produkcji.

god of war na pc

fot. Sony

Potwierdziły się wcześniejsze plotki i Sony żegna się z kolejnym tytułem na wyłączność. Tym razem padło na kultową markę God of War. Wersja na PC będzie mogła liczyć na szereg usprawnień i nowości, w tym: wsparcie dla rozdzielczości 4K, brak limitu klatek na sekundę, wsparcie dla technologii Nvidia DLSS i Reflex, obsługę monitorów ultrapanoramicznych oraz rozbudowane opcje graficzne.

Jak prezentuje się God of War na PC możecie zobaczyć na pierwszym zwiastunie nowej wersji.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wersja na PC wypada w porównaniu do tej z PlayStation 5, to również mamy dla was stosowny materiał.

Zobacz również:

  • FeliciaVox jako Freya z God of War. To trzeba zobaczyć
  • God of War na PC - wymagania, premiera, cena. Wszystko co wiemy o grze

Jak mocną maszynę będziemy potrzebować, aby na naszych PC God of War tak wyglądał?

Wymagania sprzętowe God of War na PC

Z opublikowanych dotąd informacji wiemy jedynie, że God of War na PC wymaga posiadania: 64-bitowego procesora, systemu operacyjnego Windows 10 oraz 80 GB wolnej przestrzeni na dysku twardy. Na więcej szczegółów dotyczących wymagań gry będziemy musieli jeszcze poczekać.

God of War zadebiutuje na platformie Steam 14 stycznia 2022 roku. Cena gry wyniesie 219 złotych.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X opóźnione! Na premierę jeszcze sobie poczekamy