Godfather II z elementami RTS?

Z najnowszych informacji przekazanych przez szefa Electronic Arts wynika, że Godfather II będzie rozgrywał się na dwóch płaszczyznach - TPP i RTS. Czy ten ciekawy pomysł jest sposobem firmy na sukces gry?

Wieści o dwóch trybach gry w Godfather II początkowo uznane zostały za plotkę. Teraz wiadomo jednak, że informacje są w pełni oficjalne. Wieść o dwóch trybach zabawy przekazał sam szef EA, John Riccitiello, na ostatnim spotkaniu inwestorów.

Godfather

Godfather

O co dokładnie chodzi? Otóż wiadomo, że Godfather II będzie posiadał dwa tryby, w których toczyć się będzie rozgrywka. Pierwszy z nich, to gra z poziomu ulicy, podobna do stylu znanego z Grand Theft Auto. Drugi będzie podobny do tych znanych z RTSów - pozwoli wygodnie kontrolować poczynania na dużym obszarze.

Niestety inne wiadomości na temat gry nadal nie zostały ujawnione. Pewne jest to, że na Godfathera II będziemy musieli jeszcze poczekać, bowiem zajmuje się nią EA Redwood Shores, które obecnie pracuje nad Dead Space. Riccitiello przyznał jednak, iż uważa, że "o Godfather II będzie głośno już pod koniec roku".

Zainteresowanym tą tematyką proponujemy artykuł "Exclusive: Zapowiedź Mafia 2! Poznaj szczegóły!".