Godfather - nowe screenshoty i arty

Nasze zasoby zostały wzbogacone o nowe zrzuty ekranowe i arty z "Ojca Chrzestnego" - powstającej w EA Redwood Shores Studios gry akcji opartej na kultowym filmie mafijnym o tym samym tytule.

Robert Duvall  podczas oficjalnej przentacji gry

Robert Duvall podczas oficjalnej przentacji gry

Wśród udostępnionych przez EA materiałów znalazły się screenshoty, zdjęcia aktorów z obsady filmu wykonane podczas pierwszej oficjalnej prezentacji gry, arty z wizerunkami ich postaci z gry oraz, dla porównania, zdjęcia przedstawiające aktorów w filmie. Zapraszamy do naszej galerii.

Przypomnę tylko, że gra ma ukazać się pod koniec tego roku i będzie oferować zupełnie nową, niezwiązaną bezpośrednio z filmem fabułę z udziałem postaci występujących w filmie. Wiadomo już m.in., że niektórym postaciom w grze swych głosów użyczą gwiazdy oryginalnego filmu - James Caan, Robert Duvall i Marlon Brando, który swoje kwestie do wykorzystania w grze nagrał tuż przed śmiercią.

Screenshot z gry Godfather

Screenshot z gry Godfather

Akcja adaptacji "Ojca Chrzestnego" osadzona zostanie w Nowym Jorku w latach 1945 - 1954. Grę rozpoczniemy od stworzenia postaci, młodego, ubogiego rzezimieszka, który marzy o karierze w szeregach mafii. Aby zdobyć uznanie i możliwość wstąpienia w szeregi rodziny Corleone, będzie on musiał wykazać się w przestępczym światku wykonując drobne gangsterskie zadania. Po zdobyciu odpowiedniego prestiżu, młody bandyta zostanie przyjęty do rodziny, w której będzie pracował wraz z postaciami znanymi z kart ksiązki Mario Puzo i filmu. Podczas rozgrywki gracze spotkają się m.in. z Sonnym Corleone, któremu głosu użyczył James Caan i Tomem Hagenem, w roli którego usłyszymy gwiazdę filmu Roberta Duvalla.

Screenshot z gry Godfather

Screenshot z gry Godfather

"Godfather" będzie oferować nieliniową fabułę w stylu GTA, dzięki czemu każdą z misji gracz będzie mógł wykonać na kilka odmiennych sposobów - przy użyciu przemocy lub np. negocjacji. Zadania w poszczególnych misjach w grze będą obejmować szeroki wachlarz zbrodniczych czynności. W trakcie rozgrywki będziemy m.in. rabować banki, uczestniczyć w strzelaninach samochodowych, wymuszać haracze czy zabijać na zlecenie.

Gra "Godfather" zostanie wydana prawdopodobnie pod koniec tego roku w wersjach na PlayStation 2, Xbox, PSP oraz PC.


Zobacz również