GoldenEye: Rogue Agent - premiera niebawem

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że już za niecałe dwa tygodnie do sprzedaży trafi najnowsza o przygodach osadzona w realiach powieści Iana Fleminga o przygodach nieustraszonego agenta brytyjskiego wywiadu. Tym razem jednak gracze będą mieli okazję poznać mroczną stronę świata brytyjskich szpiegów, wcielając się w agenta, który staje się czarnym charakterem. Gra zostanie wydana na konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube.

W grze wcielamy się bowiem w agenta MI6 aspirującego do słynnego statusu 00, który zostaje zwolniony ze służby za nieuzasadnioną brutalność. Agent przechodzi więc na stronę złoczyńców i rozpoczyna bezlitosną walkę przeciwko Dr. No o kontrolę nad podziemnym światem. Swój przydomek - 'GoldenEye' - nasz bohater syntetycznemu oku w kolorze złota, które zastąpiło stracone przez agenta w trakcie walki z Dr. No.

Dzięki radykalnej zmianie podejścia do tematyki Bonda, gracz będzie tym razem walczyć o opanowanie świata, a nie o jego ocalenie. W trakcie rozgrywki będziemy mieli do rozgrania szereg ciekawych misji, których akcja będzie toczyć się w z znanych z filmów o Bondzie lokacjach. Od gór w Szwajcarii po ulice Hong Kongu, od Fortu Knox po kryjówkę Dr. No w jaskini na Karaibach.

Oficjalna strona Golden Eye: Rogue Agent


Zobacz również