Google Analytics bez tajemnic - nadchodzi nowe webinarium

Pierwsze webinarium czyli eSeminarium PC World okazało się sukcesem. Już teraz zapraszamy na kolejne webinarium Google Analytics bez tajemnic, które odbędzie się w dniach 31 stycznia 2011 - 1 lutego 2012. Do rozpoczęcia pozostało więc 48 dni, ale już teraz możesz zgłosić swój udział.

Webinarium PC World

Pierwsze webinarium osiągnęło sukces

Pierwsze eSeminarium PC World na temat Google Analytics spotkało się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem. Zarówno frekwencja jak i opinie o szkoleniu były szczególnie dobre. Dzięki uwagom uczestników dopracowaliśmy system zamówień, dając możliwość otrzymania dodatkowych certyfikatów dla osób biorących udział grupowo, wstawiliśmy także opcję wydruku faktury proforma i skorygowaliśmy program aby najlepiej dostosował się do deklarowanych potrzeb. Dla właściwej formalizacji całości udostępniliśmy także regulamin.

Jakie możliwości daje webinarium PC World?

Dodatkowo w ramach współpracy z partnerami możemy zaoferować specjalne kody rabatowe dla wybranych grup klientów. Przykładowo, każdy przedstawiciel firmy, mógłby wziąć udział w webinarium online, natomiast płatność odbyłaby się zbiorczo przez pracodawcę a każdy otrzymałby indywidualny kod dostępowy. Inna proponowana forma to zebranie większej ilości pracowników w Sali konferencyjnej i rejestracja tylko tych którzy mieliby otrzymać certyfikat.

Zobacz również:

  • Przygotowanie techniczne do webinaru. Wszystko, co musi wiedzieć prezenter
  • Aplikacje i gry na Androida za darmo! Sprawdź najlepsze promocje i przeceny [20.05.2022]
Google Analytics bez tajemnic - nadchodzi nowe webinarium

Webinarium PC World

Webinarium Google Analytics bez tajemnic poprowadzi ekspert z firmy K2 Search, który przedstawi wszystkie tajemnice potężnego narzędzia jaki jest Google Analytics.