Google Analytics bez tajemnic - szkolenie przez internet

Google Analytics to potężne i darmowe narzędzie, dzięki któremu możesz analizować ruch na swojej stronie. Weź udział w e-seminarium organizowanym przez PC World i K2 Search, a dowiesz się wszystkiego o użytkownikach swojej strony internetowej.

Google Analytics bez tajemnic - oto temat kolejnego webinarium pod szyldem PC Worlda.

Szkolenie wyjaśnia w jaki sposób korzystać z GA, aby dowiedzieć się kim są internauci odwiedzający stronę WWW, w jaki sposób na nią trafili i dlaczego ją opuszczają, a także jakie treści ich interesują. Poza przydatną wiedzą, nauczymy cię również konkretnych umiejętności, takich jak:

- implementacja kodu Google Analytics

- budowanie strony celu (idealne dla wszelkich działań e-commerce i nie tylko)

- porównywanie ruchu na swojej witrynie z ruchem na witrynie konkurencji

Zobacz szczegółowy plan 2-dniowego webinarium.

Każdego dnia czekają cię po trzy godziny zajęć. Koszt udziału w szkoleniu to 149 zł netto za dostęp. Warto zauważyć, że organizatorzy nie sprawdzają jak wiele osób zasiądzie przed komputerem, aby obejrzeć szkolenie. Sugerują nawet firmom organizację pokazu dla większej liczby pracowników.

Szkolenie prowadzi Marcin Siekierski, SEM Director w K2 Search. Realizował on projekty dla klientów takich jak PTC, Reebok, Agora, Tele2, AIG PTE z zakresu SEO, Paid Search oraz budowy serwisów WWW. Posiada certyfikat Google Analytics Individual Qualification.

Co to jest webinarium?

Webinarium to po prostu szkolenie przez internet.

Transmitujemy je na żywo z profesjonalnie wyposażonego studia. Kamery, miksery dźwięku, mikrofony i specjalne lampy - to wszystko sprawia, że siedząc przed ekranem komputera czujesz się tak jak w pierwszym rzędzie sali wykładowej. Dowiedz się więcej o webinarium.

_____________________________

fot. Ken Teegardin