Google Analytics bez tajemnic - webinarium PC World i K2 Search

PC World oraz K2 Search zapraszają na szkolenie internetowe o Google Analytics. To doskonała okazja aby podszkolić się w najlepszym darmowym narzędziu do analizy ruchu na stronach internetowych i sprawdzania efektów kampanii marketingowych.

E-seminarium pt. Google Analytics bez tajemnic odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2011 o godz. 10:00. Każdy będzie mógł podłączyć się do sali szkoleniowej bezpośrednio ze swojego komputera. Zajęcia poprowadzi ekspert firmy K2 Search, Marcin Siekierski, który realizował już projekty dla klientów takich jak PTC, Reebok, Agora, Tele2, AIG PTE z zakresu SEO, Paid Search oraz budowy serwisów WWW.

Celem szkolenia jest przedstawienie podstaw działania Google Analytics, zaprezentowanie jego możliwości i nauka konkretnych umiejętności. Z webinarium dowiesz się m.in. kim są odwiedzający twoją witrynę internauci, w jaki sposób na nią trafili i jakie treści szczególnie ich ciekawią. Ponadto, poznasz sposoby budowania strony celu, nauczysz się implementować kod Google Analytics i porównywać ruch na kilku stronach internetowych.

Cena udziału w 2-dniowym, trwającym łącznie sześć godzin szkoleniu wynosi 149 zł netto za dostęp. W tej cenie możliwe jest przeszkolenie całej firmy. Organizatorzy nie sprawdzają bowiem ile osób zasiądzie przed komputerem, a nawet zachęcają uczestników do zaplanowania pokazów dla większej liczby pracowników.

Szczegóły na oficjalnej stronie szkolenia.