Google Analytics bez tajemnic - zapraszamy na drugie eSeminarium

Pierwsze webinarium na temat usługi Google Analytics współorganizowane przez PC Worlda i K2 Search odbyło się 1 i 2 grudnia. Spotkało się ono z bardzo pozytywnym przyjęciem, więc teraz z tym większą przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie dotyczące tego tematu.

Google Analytics bez tajemnic

Drugie eSeminarium Google Analytics bez tajemnic odbędzie się 31 stycznia i 1 lutego o godzinie 10:00. Koszt udziału w sześciogodzinnym szkoleniu (2 dni po 3 godziny) to 149 zł. Podobnie jak w przypadku poprzedniego webinarium, również i teraz firmy mogą zebrać swoich pracowników w salach konferencyjnych i przeszkolić wszystkich jednocześnie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tematem webinarium będzie usługa Google Analytics, która pomaga dowiedzieć się, kto odwiedza naszą witrynę, jak na nią trafia, dlaczego ją opuszcza i co go interesuje. Uczestnicy szkolenia nauczą się implementować kod GA, budować strony celu i porównywać ruch na swojej witrynie z ruchem u konkurencji. Szkolenie poprowadzi Marcin Siekierski, SEM Director w K2 Search.

Dzięki uwagom uczestników dopracowaliśmy system zamówień, dając możliwość otrzymania dodatkowych certyfikatów dla osób biorących udział grupowo, wstawiliśmy także opcję wydruku faktury proforma i skorygowaliśmy program aby najlepiej dostosował się do deklarowanych potrzeb. Dla właściwej formalizacji całości udostępniliśmy także regulamin.

Odbyte szkolenie wiąże się z uzyskaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, które otrzymają wszyscy zarejestrowani uczestnicy webinarium. Więcej szczegółów na jego temat można znaleźć na specjalnej stronie Google Analytics bez tajemnic, gdzie uzyskacie odpowiedzi na wasze pytania, dane kontaktowe oraz możliwość zarejestrowania swojego udziału. Zapraszamy!